1.778 gösterim
16,93 viral puan

"Su Gibi Aziz Ol Emre Özerginli" IWA (U.A Su Vakfı)'na 20.000 $'lık Bir Bağış Daha

KazımBir 25.08.2014 saat 16:03
 1. Ay'a yaptığı yatırımlar, bilimsel kuruluşlar için oluşturulmuş fonlara yaptığı yatırımlar ve çeşitli yardım kuruluşlarına yaptığı bağışlarla gündeme gelen Emre Özerginli, son günlerde sıkça duyulan ALS hastalığı için kurulmuş olan ALS ASSOCİATİON!a 20.000 $ bağış yaptığını haber yapmıştım.

  Bu kez Emre Bey, IWA The Intenational Water Association (Uluslararası Su Vakfı) için oluşturulmuş fona 20.000 $'lık bağış yaptığı açıklandı.İngiltere'de yayınlanan popüler bilim dergisinde yazılan haberde bu bağışı, ALS hastalığına dikkat çekmek için kullanılan suların amacı dışında kullanımı yüzünden doğabilecek su sıkıntısına bir nebze de olsa katkıda bulunmak istemiş.

  Ayrıca özellikle Afrika kıtasına ve bütün Dünya'da su kullanımının yaygınlaşması, daha kaliteli su üretimi için ar-ge çalışmaları, geleceğin su kentlerini ve havzalarının oluşturulması, suyun iklimler ve enerji alanında etkilerinin araştırılması için bağış yaptığını belirtmiş.

  Hakikatten kim bu Emre Özerginli? Bu düşüncelere, yardımlara ve yatırımlara sahip? Kendisine şahsım olarak teşşekür ediyorum...

 2. Binlerce Dolarlık Bağışlarla Anılan "EMRE ÖZERGİNLİ"

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 28 gösterim
 • Toplam Seed: 105 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.645 gösterim
 • Viral Puan: 16,93